Anadolu Yakası Beyaz Eşya Servisi

Evinizde bulunan tüm beyaz eşyalarınıza aynı gün teknik ekibimiz ile servis sağlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekibimiz gerekli tüm eğitimlerini almış ve sorunu anında çözebilme kabiliyetine sahiptir. Beyaz Eşya Servisi olarak tecrübeli kadromuzla, bilgiye ve teknolojik yeniliklere dayalı çözümler üreterek, daima kendini geliştiren, yenilikleri yakından takip eden, yüksek altyapıya sahip eğitimli ve tam donanımlı ekibiyle beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarının onarımlarını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kartal Kombi-Beyaz Eşya Servisi, sıcak bir ortam sağlamak için kullandığınız kombi ve elektrikli ısıtıcılar size sorun çıkartıyor ise istediğiniz rahat ve huzurlu ev ve iş yeri ortamını sağlayamıyorsa kombi ve elektrikli ısıtıcılarda bir sorun var demektir. yaz yada kış aylarında önemli bir ihtiyacımız olan beyaz eşya grubundaki Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Fırın, Ankastre, Bulaşık Makinesi, Kombi, Klima servisi olarak her türlü bakım onarım ve önlem hizmeti vermekteyiz.

Firmamız siz müşterilerine beyaz eşya servis hizmeti vermektedir.Her türlü beyaz eşya sorununda bizleri arayarak destek alabilirsiniz, ve ayrıca yapılan tüm işlemler firmamız güvencesi altındadır.

Kartal Klima-Beyaz Eşya Servisi  zamanın değerini çok iyi biliyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Kartal Klima-Beyaz eşya servisinde yapılan tüm işlemler garantimiz kapsamındadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde yerinde servis için, size en yakın bölgedeki arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz bölgede müdahale edecek ve gerekli bilgi paylaşımını yapacaktır. Kartal Kombi-Beyaz Eşya servisi, uzman beyaz eşya ustaları ile sorunlara pratik ve kalıcı çözümler sunacaktır, ayrıca evinizde veya işyerlerinizde bulunan Klimalarınız hangi marka ve model olursa olsun su akıtması ve yeterince iyi ısıtıp soğutmaması gibi durumlarda da destek alabilirsiniz. Beyaz eşya sektöründe, özellikle de ankastre ürünler işinde büyük bir gelişim gösteren firmamız bu gelişimin bir devamı olarak Kombi-Beyaz Eşya Servisi hizmetinde de büyük işler yapmaktayız.

 

Kartal Merkez Teknik olarak iş ahlakımızı;

Toplum ve Müşteri Odaklılık

Sorumluluk

Çevreye Duyarlılık

Üretkenlik

Kalite Yönetimi

Kişisel Kalite

Uzmanlık

Deneyim

Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük

Oluşturur..

Altus Klima Servisi Beyaz Eşya Servis Buzdolabı Servisi Buzdolabı Tamircisi Elektrolux Klima Servisi Klima Servis Servis

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Yakacık Kombi Beyaz Eşya Servisi
Önceki yazı
Esentepe Buzdolabı Servisi