Beyaz Eşya Servis Ücreti

Beyaz eşya servislerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Beyaz eşya servis ücreti için bizlere hemen ulaşınız.

Beyaz Eşya Servis Ücreti

Evinizde kıymetli eşyalarınız arasında olan Beyaz Eşya gruplarında herhangi bir arızada cihazın ömrü çağıracağınız servis firmasının kalitesi ile de eşdeğerdedir. Beyaz Eşya Servis Ücreti herkesin neredeyse ilk aklına gelen olurken yanlış firma ve servis ustası tercihleri ile cihazlar ve ürünler sürekli benzer hataları arızaları tekrarlamaktadır. Kartal Beyaz Eşya Servisi hizmetlerini aralıksız yıl genelinde 365 gün sizlere son derece kaliteli ekipleri ile sunan Kartal merkez teknik firmamız hem uygun servis ücretleri hemde nitelikli işçiliği ile öne çıkmaktadır. Ücretlerde her evin bütçesine uyacak bir fiyat listesi bulunan ekibimizde önceliğimiz sizlere kalıcı uzun ömürlü bir kullanım sunmaktan geçmektedir.

Ekonomik Beyaz Eşya Servis Ücreti tariflerimizle sizlere Kartal ilçe sınırları ve tüm İstanbul geneliden hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servis Ücretleri Ne Kadardır?

Beyaz Eşya Servis Ücreti
Beyaz Eşya Servis Ücreti

İstanbul da Beyaz eşya servisi firması sayısı oldukça fazladır ve firmalar arasında da genelde belirli bir fiyat tarifesi bulunmamaktadır. Beyaz Eşya Yetkili servislerinde ve Özel servislerin tümünde cihazlarda nerelerde sorun ve arıza yaşandığına göre bir fiyat verilmektedir. Ancak hiç bir işlem yapılmasa dahi kontrol amaçlı bile gelinmiş olsa ortalama 70-100 TL aralığında servis hizmet bedeli alınmaktadır. 2018 yılı 100 TL ortalama çıkan fiyatlar yinede sabit değildir.

Kartal Merkez Teknik olarak Beyaz Eşya Servis Ücreti için sitemizde yayınlanmış bir duyurumuz bulunmamaktadır. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak güncel net fiyatları öğrenebilirsiniz. Ancak sorununuz tam olarak ilgili personele bildirirseniz sizlere net bir fiyat verilecektir.

Servis Ücretleri ile Tamir onarım Ücretleri arasındaki fark nedir?

Öncelikle burada bilinemsi gereken detay cihazınızda, makinanınızda eğer ciddi bir işlem gerektirecek bir sorun yoksa buna parça değişimi de diyebiliriz ki burada servis fiyatları dışında bir ücret ortaya çıkmaktadır. Sizlerde yaşadığınız arızlarda servis firmasına ulaşırken tüm servis firmaları adresinize gelme bedeli olarak bir fiyat biçecektir. Bunun dışında şayet arıza tespit edilir ve onarımı içinde kısa süreli bir işlem gerekecekse burada extra bir bedel devreye girmeyecektir. Ancak arıza tipi zor olan ve bir kaç saati bulacak işlemlerde illaki farklı bir bedel yansıtılacaktır. Yada işlem sırasında yaşanabilecek bir parça değişiminde sizlerin onayı ile yeni parça takılacak ve bedeli tarafınızdan ödenecektir.

Beyaz Eşya Servis Ücreti için firmayı adresinize davet etmeden önce mutlaka ve katiyen fiyat almanız önerilmektedir. Ücretini öğrenmediğiniz durumlarda ticari yaklaşan firmalar nedeni ile yüksek bedeller ödemeniz kaçınılmazdır.

 

 

 

Beyaz Eşya Servis Servis Ücretleri

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Atalar Klima Servisi
Önceki yazı
Klima Kart Tamiri