Yaşam alanlarınızda ve gündelik yaşamında çamaşır makinesi son derece gereklidir. Çamaşır makinesi servisi olarak müşterilerimize Kartal’da en etkin çözümleri sağlamaktayız. evlerde veya farklı mekanlarınızda kullandığınız hangi marka çamaşır makinesi olursa olsun Kartal merkez Teknik firmamızda servis desteği isteyebilirsiniz. Kartal’da gitmiş olduğunuz servis işlerinde farklı türde birçok sorunla karşılaşmaktayız. Ufak büyük demeden tüm çamaşır makinesi arızaları ve sorunlarını yerinde çözmekte ve gidermekteyiz.

çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinenizin doğru ve sorunsuz çalışması yüksek performans almanızı sağlayacaktır. Şayet makinanızda Bir sorun varsa kıyafetlerinizi yıkanma kalitesi ne kadar etki edecektir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar belirli aralıklarda çamaşır makinesi bakımı yaptırmanız önerilmektedir. Çamaşır Makinesi Servis, bünyemizde bakım, onarım, montaj ve yedek parça brimlerimiz ayrı ayrı bulunmaktadır. Çamaşır makinesi dışında Kartal Beyaz Eşya servisi olarak yaşam alanlarında tüm cihaz ve makinelerde servis ve tamir hizmetimiz bulunmaktadır. 

Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Kartal merkez teknik servis olarak Kartal ilçe sınırlarında oturan müşterilerimize çamaşır makinesine dair bir çok sorundan aşağıda bahsettik. Lütfen her ne kadar uzun yazıları okumak sıkıcı olsa da vaktinizi ayırarak yazımızın içeriklerini sonuna kadar okuyunuz. Herhangi bir çamaşır makinası arızasında bahsettiğimiz konu başlıkları sizleri de ilgilendiriyor olabilir. Marka farkı gözetmeksizin çamaşır makinalarında çalışma prensipleri aynı olduğundan aşağıda belirtilen teknik sorunları sizin çamaşır makinenizi de kapsayacaktır.

çamaşır makinesi deterjan almıyorsa

Kartal Çamaşır Makinesi Servisi Çağırın

Bahsetmiş olduğumuz birçok arıza ve problem için makinenizin zarar görmemesi adına teknik ekipten destek almalısınız. Çamaşır makinesi tamiri için Kartal’da tüm ilçelerde hizmetimiz bulunmaktadır. Yaz kış demeden yılın her günü profesyonel ve tam donanımlı servis ekiplerimiz de en uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyoruz. Hemen şimdi çamaşır makinesi servisi için bizleri arayabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Su Almıyorsa Ne Yapılmalı

Çamaşır makineniz Eğer su almıyorsa Öncelikle şebeke musluğunu kontrol etmelisiniz. şebeke musluğunda sorun görünmüyorsa su giriş hortumunu kontrol edebilirsiniz. Gittiğimiz servislerde şu giriş hortumu da bükülmeler görülmektedir bu da makinanın su almasına engel olmaktadır. Ayrıca yine su giriş hortumu tıkanma sorunu da sıkça görülen problemlerdir. Bunun içinde su giriş hortumunun filtrelerini temizlemelisiniz. Son olarak da makinenizin kapısının tam olarak kapanıp kapanmadığını dikkat etmeniz gerekmektedir.

çamaşır makinesi su almıyorsa

Çamaşır Makineniz Su Boşaltamıyorsa Ne Yapılmalı

Çamaşır makinesi su almadığı gibi bazen de su boşaltma sorunu ile sizi karşı karşıya bırakabilmektedir. makinanın boşaltma hortumunun bükülme veya tıkanma yaşayabileceği  bilinmeli ve ilk önce bu kontrol edilmelidir. Makinanın pompa filtresi de tıkanmaya maruz kalmış olabilir fitreyi temizlemeniz gereklidir. yine son olarak yapacağınız ise pompa motoru kontrolü yapılmasıdır. Eğer bir arıza ve bozulma varsa Yenisi ile değiştirilmelidir.

Çamaşır Makinem Titriyor ve yürüyor

Bazı çamaşır makineleri belirli bir kullanımdan sonra yoğun titreşim yapabilmektedir. Bazı müşterilerimiz ise makinalarının bu titreşimin nedeni ile yürüdüğünü bulunduğu yerde birkaç santim ilerlediğini bizlere etmektedir. Sizler de bu sorunla karşılaşırsanız Öncelikle çamaşır makinesi ayaklarının doğru ayarlandığına dikkat etmelisiniz. Bunun dışında çamaşır makinesinin dayandığı bir yer olup olmadığına bakmalısınız. Son olarak da çamaşır makinesine hacminden fazla çamaşır konulup konulmadığını dikkat etmeniz gerekmektedir.

çamaşır makinesi titriyorsa

Çamaşır Makinesi Çok Gürültü Çıkarıyor Ne Yapmalıyım?

Kartal çamaşır makinesi servisi Dinimizi en çok ulaşan şikayetlerden birisi de gürültülü çalışma problemidir. Çamaşır makineleri bir çok nedenden dolayı gürültülü çalışmaktadır. Öncelikle makinanızın tambur yatak rulmanları problemli olabilir ve arıza yaşayabilir. Bu gibi Sorun da kendiniz bireysel olarak kolay kolay çözüm üretemezsiniz uzman çamaşır makinesi servis personelinden destek almanız gerekebilir. Servis personelin Motor ile kasnak arasındaki kayışı çıkarıp tamburu el yardımı ile döndürmeli ve kontrolünün sağlamalıdır. gerekli görüldüğü hallerde yatak Keçe ve Rulman değişimi yapılmalıdır. 

Çamaşır makinesinde Tambur İle Kazan arasında bir cismin bulunması gürültüye sebebiyet verebilir. Kaçan bu cisim bulunduğu yerden çıkarılmalıdır. Çamaşır makinesi amortisörleri de arıza yaşıyor olabilir bunların kontrol edilmesi gerektiğini olur arızalı olan amortisörler değiştirilmelidir.

Çamaşır Makinesi Deterjan Almıyor Ne Yapmalıyım?

Su basıncının düşük olması nedeniyle deterjan alamama sorunu oluşabilir. Çamaşır makineniz deki su basıncı en az 1 bar olmalıdır. makine deterjan bölmesindeki klapesi kapalı olabilir kontrol edilmelidir. Son olarak da çamaşır makine arıza su giriş Vanaları sorun yaşatıyor olabilir vanaların Kontrol edilmesi arızalı olanların değiştirilmesi gereklidir.