Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamiri

Evdeki Beyaz Eşyalar arasında belki en faz sorunu çıkarak cihazlar çamaşır makinalarıdır. Çamaşır Makinesi Tamiri hafta boyunca en çok talep gören birimlerden biridir. Aslında bu sadece Kartal Merkez Teknik olarak sadece bizlere değil İstanbul içinde Çamaşır Makinesi Tamiri yapan tüm firmalar içinde genelde aynıdır. Nedeni ise bu tür makinalar yoğun güç sarfiyatı yapması, sık çalıştırılması, tüketici kullanım hataları diyebiliriz. Son derece yüksek dayanıklılık gücü olan çamaşır makinaları zaman zaman sizleri yarı yolda bırakabilir.

Kartal Çamaşır Makinesi Tamiri Servisi

Çamaşır Makinesi Tamiri
Çamaşır Makinesi Tamiri

Kartal bölgesinde Beyaz eşyalarda deneyimi en yüksek seviyelerde olan firmamız eski yeni model demeden bir çok markada nitelikli ve ayrıcalık hizmet vermektedir. Kartal Beyaz Eşya Servisi bünyesinde Çamaşır Makinası için özel eğitim almış ve sadece bu alanda seviz, onarım ve bakım desteği veren teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Bir ev için olmazsa olmaz olan bu makinaların hemen tamir edilmesi ve tekrar kulanılır hale getirilmesi gerekmektedir. Bir çok firma randevu usulu ile günlerce sizleri bekletirken ekiplerimiz aynı gün içerisinde sizlere adresinizde bu hizmeti vermektedir.

Çamaşır Makinası Genel Arıza Tipleri

Diğer Beyaz eşyalarda olduğu Çamaşır Makinasında sorun yaşayanlarda birbirine benzer sorunları yaşamaktadır. Kimi satın aldığı yeni üründe kısa vadede bu arızları yaşarken kimleri daha geç bir sürede bunlarla kaşılaşmaktadır. Ancak aşağıda sizlere sıraladığımız arıza tipleri bir çok insanın, ev hanımının başına gelen sorunlardır.

  • Çamaşır makinesinin içinde su kalıyor
  • Çamaşır makinem bir türlü su almıyor
  • Çamaşır makinesi suyu tahliye edemiyor
  • Çalıştırdığım Program başlatılamıyor veya program seçimi yapılamıyor
  • Makinenin alt kısmından sürekli su geliyor.
  • Çamaşır makinesi gürültülü veya titreşimli çalışıyor
  • Yükleme kapağı makine durduğunda açılmıyor
  • Yıkama iyi değil, çamaşırlar grileşiyor
çamaşır makinası arıza tamiri
çamaşır makinası arıza tamiri

Yukarıdaki sorunları eğer sizlerde çamaşır makinenizde yaşıyorsanız kendiniz bireyse olarak çözümler üretebilir yada uzmanından bu konu hakkında hızlı destek alabilirsiniz. Eğer makina içerisinde su birikintisi kalıyorsa çok endişe edilecek bir sorun bulunuyor demektir. İlk yıkama esnasında kalan suyun oluşturduğu birikintidir. Eğer makina su almıyorsa su giriş musluk bölümde bir sorun var demektir. Musluğun açık olup olmadığını hemen kontrol ediniz. Eğer su tahliyesinde sorun yaşıyorsanız yine tahliye borusunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Borunu kıvrılmış olma ihtimali ile su geri iade olabilmektedir. Sık yaşana makina alt kısmından su sızmaları ve su akıtmalarında ise genelde conta sorunları var demektir. Conta muhtemel yerinden oynamış, çıkmış yada yıpranmış olabilir.

Çamaşır Makinesi Tamiri için işin uzmanından desteğe ihtiyacınız varsa bizler size bölgenizde en yakında olan servis firmasından biriyiz. Makinanızı kendi cihazımız gibi en yüksek kalitede elden geçirir yaşadığı sorunu hızlı ve etkili yöntemlerle çözeriz. Amacımız gelip geçici değil uzun vadeli bir kullanım sunmaktır.

Beyaz Eşya Servis Servis

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Atalar Klima Bakım
Önceki yazı
Kartal Buzdolabı Servisi