Klima Tamir Servisi

Klimanız uzun ömürlüdür ve klima tamir servisi seçiminizi iyi yapın cihaz ömrünüzü düşürmeyin.

Klima tamir servisi ihtiyacınız belli bir kullanım ömründen sonra olabilir. Hangi marka klimayı kullanıyor olursanız olun tamire ihtiyacınız olabilir. Servis firmamıza düşen çağrılarda genelde benzer sorunlar ve arızlar görülmektedir. Kartal klima servisi firmamız bünyesindeki uzman klima teknisyenleri ile sizlere yüksek performanslı çözümleri sağlar. İklimlendirme arıza ve sorunlarında teknik yardım alacağınız tamir ekibi klima markanız konusunda deneyimli olmalıdır. Her klima çalışma prensibi benzer olsa da markalara göre farkılıklar bulunabilir. Kartal bölgesinde klima yetkili servis ve klima özel servis hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır.

Klima Hiç Çalışmıyorsa Ne Yapılmalı?

klima tamir servisi istanbulKlimanız hiç çalışmıyorsa öncelikle kontrol edilmesi gereken yer sigortalardır. Klima ünitesine gelmeyen elektrik nedeni ile çalışma yapmayabilir. Klima tamir servisi telefonunu aramadan önce klimaya giden tüm elektrik bağlantıları ve sigortaları kontrol ediniz. Bireysel olarak yapabileceğiniz bir diğer işlemde klima modunu değiştirip beklemezdir. Ayrıca unutacağınızı pek zannetmiyoruz ancak kumanda üzerinden klimayı çalıştırıyorsanız kumanda pillerinizide kontrol ediniz. Şayet tüm bunları yaptığınız halde klima hiç çalışmıyorsa klima servis firmasını arayabilir ve uzmanından yardım alabilirsiniz.

Klima Kumandası Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Klima kumandaları kolay kolay arıza göstermek ve tamir gerektirmezler. Ancak sık yaşanmasa da bazı cihaz sahipleri klima kumandası hatası almaktadır. Şayet klimanız çalışmıyorsa yapabileceğiniz kontroller pillerin kontrolü ve değişimi, klima ünitesine yakın olarak çalıştırmaktır. Kumanda devreleri kolay bozulan bir yapıya sahip değildir. Ancak bazen set zeminde düşürme, su alması gibi nedenlerle tamire ihtiyacı olabilir. Klimanın kumanda pillerini değiştirip ayrıca klima ünitesine yaklaştığınız halde çalışmıyorsa klima tamir servisi ekiplerimizi arayıp kumanda hakkında destek alabilirsiniz.

klima tamir servisi

Klima Sesli ve Çok Gürültülü Çalışıyor

Klima arıza sorunları arasında bireysel olarak kontrol ve çözüm sağlayamayacağınız ve arıza belirtisi olan sorunlardan biridir. Klima yüksek sesli ve gürültülü çalışmasının nedeni klima fan arızası ve rulman sorunları olabilir. Uzun soluklu kullanılmış olan klimaların bazı parçaları yüksek aşınma nedeni ile arıza çıkarabilir. Burada klima tamir servisi ekipleri genelde bu aşınmış parçaların orijinal yedek parçalar ile değişimini yapar ve uzun yılar aynı sorunu almanızı engeller. Her klima tamircisi sorunu tespit edebilir belki ama profesyonel olmayan tamir servisleri yanlış ve kalitesiz parça kullanarak cihazlarınızın uzun ömürlü kısaltabilir.

2019 Uygun Fiyatlı Klima Tamir Servisi

Klima tamirine ihtiyaç varsa bütçeniz doğrultusunda servis firması ile çalışın. Çok aceleci davranamdan bir kaç klima yetkili servisi ve özel servisinden fiyat teklifi alınız

Klima Servis

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Klima Isıtmıyor
Önceki yazı
Klima Montaj Ücreti