Kombi Servisi

Kombi için her markaya ait uzmanımız bünyemizde bulunmaktadır. Kombi servisi hizmetimiz yaşanılan tüm sorunlarda sizlere kısa sürede çözüm sağlar.

kombi servisi

Isınma ve Sıcak su ihtiyacımızda olmazsa olmaz ürünler listesinin başında kesinlikle kombi cihazları bulunmaktadır. Bir evin en önemli ve gerekli cihazlarından biridir. Kombi Servisi içinde kurulduğumuz günden bugüne bu bilinçle sizlere doğru ve etkili bir servis desteği sunmak üzere firma alt yapımız şekillenmiştir. Beredeyse elimiz ayağımız diyebileceğimiz kombiler olmadan hayatın ve günlük yaşamın ne kadar zor olduğunu biraz geriye gittimizde anlarız. Kombiler her ne kadar arızları seri ve sık olmasada performans düşüklüğü bu tür cihazlarda fazla görülmektedir.

Kombiniz Neden Arızalanır?

Kombi arızalarında genelde kimse bireysel olarak müdahale etmez ve talep hep Kombi bakım onarım servisi firmalarına gider. Bizde Kartal Kombi Servis ekipleri olarak sizlere tüm cihazlarda ve olası tüm teknik sorunlar ve arızlarda en yüksek performanslı çözümü vermekteyiz. Kartal Beyaz Eşya Servisi hizmetlerinde bölgede bilinen ve güvenilen servis firmalarından olan Kartal merkez Tekniğe kombi içinde dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrı ve özel kombi birimizde sizlere İstanbul genelinde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kombi cihazları için ülkemizde bir çok markada satış ve kullanım bulunmaktadır. Evlerde kullanılan kullanılan kombilerde genelde bilindik markalar yoğunlukta olsa da adını belki sizlerin ilk defa duyacağınız markalarda bulunmaktadır. Arızları genelde yoğunlukta ateşleme üzerine oluşmaktadır. Bunun kaynağıda geri basan hava ve mekanik sorunlardır. Bazı Kombi sahipleri sık sık aynı sorunu defalarca almaktadır. Bundaki nedende kombinin teknik özelliğinden kaynaklanmaktadır.

Kombi Kurulum Hataları Basın Ayarı

Kurulum hataları da eski yeni her cihazda arızaya sebep olabilmektedir.  Tesisat kaçakları, yanlış plastik boru kaynağı, hatalı uygulama ve boru çapının daralması, kalitesiz radyatör vana kullanılması gibi nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Tesisat su basıncıda yaşanan kombi sorunlarından biri ve sık yaşananlardandır. Ortalama 1,5 bar olacak olsan suyun basıncınada dikkat etmeli kombinizin yetersiz su basıncı arızası vermesine engel olabilirsiniz. Kombi Servisi olarak Kartal da sizlere her daim en iyi ve yüksek performanslı çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Kombilerde Kullanıcı Bazlı Hatalar

Her zaman cihazdan kaynaklı sorunlar kombilerde çıkmaz ve bazende kullanıcıdan kaynaklı arızlar da oluşabilir. Tüketiciler ve kombi sahipleri genelde yaşadıkları her hangi bir sorunda hemen cihazın ceset düğmesine basarak sorunun giderileceğini düşünmektedirler. Ancak bu işlem bazen çare oluyor gibi görünsede çoğu zaman sizleri daha da büyük sıkıntıya sokabilir. Kartal Kombi Servisi olarak gittiğimiz servis işlerinde Gaz Vanasının Kapalı iken Kombinin Çalıştırıldığına çok defa şahit olmaktayız.

Kullanıcı deneyim testi yaptığımızda bu sorun sık gördüğümüz kombi kullanıcısı hatasıdır. Kombilerde yaz ve kış modu da gerektiği kadar doğru kullanılmaz ve buda cihazınız yeterli performanda ulaşmasını engeller. Kombi servisi çağırmadan önce Kartal Merkez Teknik olarak önerimiz kullanım kılavuzunu mutlaka okumanız ve kombinin verdiği hatanın ne olduğunu görmeniz gereklidir. Eğer tam olarak hatanın ne olduğunu anladıktan sonra Yetkili Servise ulaşarak destek isteyebilirsiniz.

Kombinizin Ömrünü Uzatın

Kimi evlerde ve konutlarda kombiler uzun yıllar hata vermeden sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Buda tüketiciyi yanıltmaktadır. Bizim İstanbul Kombi Servisi firması olarak önerimiz Kombilerde Periyodik bakım yaptırmanızdan yanadır. Sağlıklı ve periyodik olarak yapılan bakım işleri kombinize oldukça fazla ömür katacaktır. Çok daha uzun seneler sorunsuzca ve Kombi Servisi çağırmadan en yüksek performans ile kombinizi kullanmaya devam edersiniz.

Aşağıdaki Kartal mahallelerinden Kombi Servisi için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve servis isteğinizi iletebilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimizle kış ve soğuk aylarda olduğu gibi tüm yıl boyunca aktif şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

 • Atalar Kombi Servisi
 • Cevizli Kombi Servis
 • Cumhuriyet Kombi Servis
 • Çarşı Mahallesi Kombi Servis
 • Çavuşoğlu Kombi Servisi
 • Esentepe Kombi Servis
 • Gümüşpınar Kombi Servisi
 • Hürriyet Mahallesi Kombi Servis
 • Karlıktepe Kombi Servis
 • Kordonboyu Kombi Servis
 • Orhantepe Kombi Servisi
 • Petrol iş Kombi Servisi
 • Soğanlık Kombi Servis
 • Topselvi Kombi Servisi
 • Uğurmumcu Kombi Servis
 • Yakacık yeni Kombi Servisi
 • Yalı Mahallesi Kombi Servis
 • Yukarı Mahalle Kombi Servisi
 • Yunus Mahallesi Kombi Servis

 

Kombi Servis Servis

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Atalar Beyaz Eşya Servisi
Önceki yazı
Kartal Buzdolabı Tamircisi