Yakacık Kombi Beyaz Eşya Servisi

Ev ve iş yerlerinizde bulunan her türlü beyaz eşya klima ve kombi dahil olmak üzere Yakacık Kurfalı bölgemizde aynı gün profesyonel ekibimizle garantili olarak müdahale edilir.

Evlerimizde ve iş yerinizde bulunan beyaz eşyalar gündelik hayatımızda çok önemlidir. Herhangi bir beyaz eşyamız arıza verdiğinde işlerimiz aksar ve bu eşyaya göre büyük problemler oluşturmaktadır. Buzdolabımız eskisi gibi soğutma yapmamaya başladıysa bu servis gerektiren bir durumdur. Televizyonumuzda karıncalanma ekran kayması açılmama bunun gibi problemlerde Kartal Servis sitemize tek tıkla yada irtibat numaramız’dan 0850 302 14 49 bizlere ulaşabilirsiniz.

Klimaların ve Kombilerin su akıtması ciddi bir problem olabilir. Bu konuyu gözardı etmeden bizimle iletişime geçilip telefonda bilgi alabilir arzu ettiğiniz takdirde en yakın ekibimiz bölgenize yönlendirilir.

Kartal Pendik Maltepe Bölgesinde Olan Müşterilerimiz,

Bölgenize gelecek olan araçlarımızda gerekli malzeme donanım mevcut olduğundan dolayı tüm beyaz eşyalarınızdaki problem en kısa sürede çözüme ulaşacaktır yapılan tüm işlemlerde firmamız güvencesi altında olup son model teknolojik cihazlar kullanılarak güvenilir uzman kadromuz ile sorun çözüme kavuşacaktır.

Müşterilerimiz bizim için her koşulda kıymetlidir, ve bu bilinçle hareket ederek tüm personelimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için mesleklerinde kendilerini daima geliştirmektedirler. Kartal Merkez Teknik olarak servisi Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip işletmemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak önceliğimizdir.

Kullanmakta olduğumuz klimalar ev ve iş yerlerimizde kimi zaman ısınmak için soba görevi görür kimi zaman soğutmak için soğutucu görevi görür. ilk defa klima alacaksanız eğer muhakkak evinizin metrekare’sini hesaplayarak klima seçimi yapmalısınız. Klima’m soğutmuyor yada klima’m ısıtmıyor gibi müşteri şikayeti üzerine adrese vardığımızda alınmış olan klimanın metrekareye göre çok ufak olduğu tespit edilmiştir. Bu konu ile ilgili müşterilerimizin çekinmeden firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirler.

Önemsenmeyen arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek için yılda 1 kere kombi bakımınız yapılmalıdır. Kombi bakımı yaptırdığınızda cihazınızdan daha yüksek performans alacağınızı göreceksiniz. Yapılan bakımlardan sonra cihazınızı yüksek performansla beraber ciddi tüketim düşüşünü de fark edeceksinizdir. Herhangi bir arıza ışığı yanması durumunda firmamız ile iletişime geçerek oluşacak kazaların yada maddi zararların önüne geçilecektir. Unutulmaması gereklidir ki arızalar giderilmediği sürece daha da büyük sonuçlar oluşturacaktır.

Kartal Merkez Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin önceliğidir.

Altus Klima Servisi Arçelik Beyaz Eşya Servis Buzdolabı Servisi Buzdolabı Tamircisi Elektrolux Klima Servisi Klima Servis Servis

Kartal Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Cevizli Buzdolabı Tamircisi
Önceki yazı
Anadolu Yakası Beyaz Eşya Servisi